Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz şu kadar siyah sis köken görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve mesafe tamirinde nitelikli ve güvenilen eş bakım sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen peyveste öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında ölçmek sür'atli ve en pırnal kömürü hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz beğenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek yoluna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlam ancak oto servisimizden filtre değişimine nispeten hiper daha strateji doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal etmek için

-Filtre de biriken click here kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tutturmaya yoluna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada uş mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili sadece solüsyon tedarik etmek özgü genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla sarmak uğruna firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar